Billink app.
Billink app.
Achetez maintenant, payez plus tard !
Consument Entreprise
Consument Entreprise
Tarifs Contact
Conservez tous vos achats au même endroit avec 'My Billink app'.

Oui! Billink est FD Gazelle 2021 !.

28 okt 2021 | nieuws | 2 min leestijd

We zijn als team ongelofelijk trots dat Billink dit jaar behoort tot de snelst groeiende bedrijven van Nederland.  

 

Billink groeit  

‘Dat Billink dit jaar behoort tot de FD Gazelle is voor ons een enorme waardering. Naast dat we met ons team keihard hebben gewerkt aan ons product en de hoogste score in klanttevredenheid, waardoor we door Emerce als beste betaalmethode 2021 zijn uitgeroepen, hebben we een exponentiële groei weten te realiseren. Ook is er de afgelopen tijd geïnvesteerd in ons team, we zijn al lang geen kleine speler meer in de markt. Ik ben heel trots op ons team en alle mooie webshops en partners waar we mee samenwerken,’ aldus Frank Waagmeester, CEO van Billink.  

 

Bedankt! 

Wij willen al onze klanten heel erg bedanken voor de mooie samenwerkingen. Billink gelooft in eerlijk oversteken. Wie een aankoop doet, moet iets goeds ontvangen. Wie iets goeds verkoopt, moet daarvoor betaald worden. Hierdoor geven wij onze klant, maar ook de consument zekerheid. Wij maken achteraf betalen makkelijk en dat doen wij met een enthousiast en professioneel team.  

nieuwsfiets nieuws FD gazellen 1 | Achteraf Betalen | Billink

FD Gazellen  

Het Financieel Dagblad rijkt de FD Gazellen Awards uit aan de snelst groeiende bedrijven van Nederland. Om hiervoor in aanmerking te komen moet er tussen 2018 en 2020 ten minste 20% in omzet gerealiseerd zijn. Ook moet 2020 winstgevend zijn afgesloten. 
De lijst met snelst groeiende bedrijven bestaat dit jaar uit 691 FD Gazellen. In een jaar waarin de economie met 3,7% kromp, zijn dat er meer dan verwacht. Op 25 november wordt er tijdens een feestelijke uitreiking in Theater Amsterdam de lijst met FD Gazellen bekendgemaakt.  

Deel dit artikel op:

Ook Billink in je checkout?

Bereken je tarief

Of klik hier om een offerte op te vragen. Onze sales afdeling zal dan een passend voorstel voor je opstellen en dit binnen 24 uur toesturen.

Gerelateerde Blogs

Blog Durlinger

Durlinger: de schoenenverkoper van het zuiden

Rik-Burgersdijk-Jelle-Gudden-6

Les entreprises paient ensuite avec Billink | Proforto raconte

2777cc65-b800-4a14-828a-77c93eacb406

Billink nommé mode de paiement le mieux noté aux Pays-Bas

Plus d'information?

Calculateur de tarifs

Remplissez notre calculateur de tarifs et découvrez à quel point vous pouvez offrir Billink de manière avantageuse ! Aller à la calculatrice>

Intégrations

Billink a une option d'intégration pour presque toutes les plateformes. Plus d'informations>

Demander un devis

Remplissez le formulaire et nous vous enverrons un devis super compétitif. Citation requise>

  • webwink
  • webshop keurmerk officeel partner